Juniorzy zakończyli ligę.

12 marca Juniorzy rozegrali ostatnie spotkanie ligowe.

Naprzeciw siebie stanęły drużyny KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata I oraz TS Wisła Kraków. Derbowy pojedynek w hali na Oświecenia zgromadził sporą liczbę sympatyków koszykówki. Mecz z dużym animuszem rozpoczęli gospodarze. Z minuty na minutę szybko powiększając swoje prowadzenie. W ataku Smokom praktycznie nie wychodzi nic. W przeciągu 5 minut trener gospodarzy zmuszony był do szybkich dwóch przerw na żądanie, bo mecz zaczynamy od 16:0. Małym usprawiedliwieniem było to, że przestrzeliliśmy kilka 100 % rzutów i nie złapaliśmy kilku podań na szybki atak. Stres paraliżował nasze poczynania. Ostatecznie pierwszą odsłonę meczu kończymy 24:2. W drugiej kwarcie do gry ruszają zmiennicy oraz na dłuższą chwilę dwóch kadetów Cepuchowicz i Jarzębowicz. W tym fragmencie gry kompletnie nie potrafmy sobie poradzić z agresywną obroną przeciwnika i drugą kwartę po licznych stratach przegrywamy 43:9.
Po zmianie stron. Można było znaleźć kilka drobnych pozytywów w naszej grze. Jednak nie ma, co ukrywać, że przegrana pierwsza połowa meczu 67:11 praktycznie rozstrzygnęła losy spotkania. W trzeciej kwarcie momentami łapiemy rytm w ataku. W końcu lepiej bronimy. A akcja meczu należy do Wierzby, który w szybkim ataki kończy akcje potężnym wsadem nad Nowackim. Dobra druga połowa i pozytywny rezultat zarówno wygranej trzeciej kwarty 11:18 jak i minimalnie przegranej czwartej 16:14 pozwoliły pozostawić po meczu odrobinę pozytywny obraz, jednak ogólnie mecz w naszym wykonaniu był słaby w szczególności pierwsza połowa.
Ligę juniorów kończymy na trzecim miejscu. Już za dwa tygodnie zostanie rozegrany turniej barażowy trzech najlepszych zespołów, które ostatecznie ustala miedzy sobą kolejność awansu do Mistrzostw Polski. W turnieju zmierzymy się z bardzo mocną Cracovią 1906, KS Korona Kraków, której szeregi wzmocni Mateusz Szlachetka (SMS PZKosz Władysławowo). My zagramy jednak bez Michała Chraboty, który w ostatnim meczu II Ligi skręcił staw skokowy. Niestety jego występ stoi pod dużym znakiem zapytania również w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorów.KS Cracovia I 1906 Kraków Szkoła Gortata - TS Wisła Kraków  94:43 (24:2, 43:9, 11:18, 16:14)