TS Wisła (I drużyna)

TS Wisła II (rezerwy)

Juniorzy U-20

Juniorzy U-18

Kadeci U-16

Kadeci B U-15

Młodzicy U-14

Chłopcy U-12

7 września 2017

IV Puchar Rektora AGH

W dniach 7-10 września koszykarze Wawelskich Smoków wezmą udział w turnieju o Puchar Rektora AGH

Zawodnicy w kategoriach U-18, U-16, U14, U-12 rywalizować będą na parkietach AGH - ul. Piastowska 26a, UJ - ul. Piastowska 26, TS Wisła Kraków - ul. Reymonta 22, Dom Harcerza - ul Reymonta 18

Szczegółowy plan rozgrywek dla każdej kategorii wiekowej poniżej:

 

Kategoria U18(Hala AGH)



Grupa A

KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata
King BC Szczecin
Biofarm Poznań
BC Prievidza


Grupa B

KS AGH Kraków
GBA Academy Praga    
Niedźwiadki Przemyśl
KS Rosa Sport Radom




Piątek 08.09.2016

 
9.30    B1-  B2  AGH Kraków - Rosa Sport Radom
11.00    A1 - A2  Cracovia 1906 Szkoła Gortata - King BC Szczecin
12.30    A3 - A4  Biofarm Poznań - BC Prievidza    
14.00    B3 - B4  Niedźwiadki Przemyśl - GBA Praga
15.30    A1 - A3  Cracovia 1906 Szkoła Gortata - Biofarm Poznań
17.00    A2 - A4  King BC Szczecin - BC Prievidza
18.30    B1 - B3  AGH Kraków  - Niedźwiadki Przemyśl
20.00    B2 - B4  Rosa Sport Radom - GBA Praga


Sobota 9.09.2016

8.00    A1 - A4  Cracovia 1906 Szkoła Gortata - BC Prievidza
9.30    A2 - A3  King BC Szczecin - Biofarm Poznań
11.00    B1 - B4  AGH Kraków - GBA Praga
12.30    B2 - B3  Rosa Sport Radom - Niedźwiadki Przemyśl

15.30    A3 - B4       
17.00    A4 - B3       
18.30    A2 - B1       
20.00    A1 - B2


Niedziela 10.09.2016

8.00 mecz o 7 miejsce
9.30 mecz o 5 miejsce
11.00 mecz o 3 miejsce
12.30 mecz o 1 miejsce
14.30    Zakończenie


Kategoria U16

 
Grupa A

KS Cracovia 1906 r.2001 PK
Biofarm Poznań
Gimnazjum Ursynów
BCM Orli Pristojov


Grupa B

Vardar Skopje
Wisła Kraków
MKKS Rybnik
Pro Basket Mińsk Mazowiecki


Grupa C

MUKS 1811 Unia Tarnów
Vilnus KM
Rosa Radom
WKK Wrocław


Grupa D

Cracovia 1906 Szkoła Gortata 
Regis Wieliczka
MOSM Bytom
Kongsber Miners


Piątek 08.09.2016

 Hala TS Wisła Kraków

9.30    A1 - A2   Cracovia - Biofarm
11.00    B1 - B2   Skopje - Wisła
12.30    A3 - A4   Ursynów - Pristojov  
14.00    B3 - B4   Rybnik - Mińsk Mazowiecki
15.30    A1 - A3   Cracovia - Ursynów
17.00    A2 - A4   Biofarm - Pristojov
18.30    B1 - B3   Skopje - Rybnik
20.00    B2 - B4   Wisła - Mińsk Mazowiecki


Hala os. Oświecenia 30

9.30    C1 - C2  Tarnów - Vilnus 
11.00    D1 - D2  Cracovia - Regis
12.30    C3 - C4  Radom - Wrocław 
14.00    D3 - D4  Bytom - Kongsber   
15.30    C1 - C3 Tarnów - Radom
17.00    C2 - C4  Vilnus - Wrocław
18.30    D1 - D3  Cracovia - Bytom
20.00    D2 - D4  Wieliczka - Kongsber


Sobota 9.09.2016

 Hala TS Wisła Kraków

8.00    A1 - A4  Cracovia - Pristojov
9.30    A2 - A3  Biofarm - Ursynów
11.00    B1 - B4  Skopje - Mińsk Mazowiecki 
12.30    B2 - B3  Wisła - Rybnik

15.30    A4 - B4           
17.00    A3 - B3       
18.30     A2 - B2
20.00     A1 - B1


Hala Dom Harcerza

8.00    C1 - C4 Tarnów - Wrocław
9.30    C2 - C3  Vilnus - Radom
11.00   D1 - D4  Cracovia - Kongsber
12.30   D2 - D3  Wieliczka -Bytom

15.30   C4 - D4       
17.00   C3 - D3       
18.30   C2 - D2
20.00   C1 - D1


Niedziela 10.09.2016

 Hala TS Wisła Kraków

8.00    o 15 miejsce
9.30     o 13 miejsce
11.00    o 11 miejsce
12.30    o 9 miejsce


Hala Dom Harcerza

8.00    o 7 miejsce
9.30     o 5 miejsce
11.00    o 3 miejsce
12.30    o 1 miejsce
14.30    Zakończenie


Kategoria U14 (Hala UJ Kraków)


Grupa A

REPREZENTACJA MAŁOPOLSKI
UKS BIAŁOŁĘKA WARSZAWA
MOSM BYTOM 
KSIĘŻAK ŁOWICZ  
REGIS WIELICZKA


Grupa B

UNIA TARNÓW
ŁKS SZKOŁA GORTATA ŁÓDŹ
BC  PRIVEDZA
MKKS RYBNIK
WISŁA KRAKÓW


Czwartek 7.09.2017

OŚWIECENIA  17.45     A1 - A5   Małopolska - Wieliczka
Wisła Kraków  18.30     B1 - B5    TARNÓW - WISŁA KRAKÓW


Piątek 8.09.2017

9.00     Małopolska -Warszawa
10.30     Wieliczka - BYTOM
12.00     TARNÓW - RYBNIK
13.30     WISŁA - ŁKS SZKOŁA GORTATA
15.00     BYTOM- ŁOWICZ
16.30     ŁKS SZKOŁA GORTATA - PREVIDZA
18.00     WARSZAWA - ŁOWICZ
19.30     RYBNIK - PREVIDZA


Sobota 9.09.2017

8.00     MAŁOPOLSKA - BYTOM
9.30     WISŁA - RYBNIK
11.00     WIELICZKA - WARSZAWA
12.30     TARNÓW - ŁKS SZKOŁA GORTATA
14.00     MAŁOPOLSKA - ŁOWICZ          HALA UJ
14.00    TARNÓW - PREVIDZA             HALA DOM HARCERZA
14.00     ŁKS SZKOŁA GORTATA - RYBNIK    HALA AGH GŁOWNE BOISKO
16.30    WIELICZKA - ŁOWICZ        
18.00     WISŁA - PREVIDZA
19.30     BYTOM - WARSZAWA


Niedziela 10.09.2017

8.00 9 MIEJSCE
9.30 7 MIEJSCE
11.00 5 MIEJSCE
12.30 3 MIEJSCE
14.00 1 MIEJSCE



Kategoria U12 (Hala AGH)


Grupa A

TS Wisła Kraków
Nikiel Akademia Poznań
WKK Wrocław 
Bc Previdza


Grupa B

ŁKS Łódź
Regis Wieliczka
Zastal Zielona Góra
Astek Kein


Grupa C

MOS Katowice
Radwan Sport
MKS Grójec
Astek Kein II


Grupa D

Vardar Skopje    
MOS Bytom
Kadet Oświecim
MKK Kielce


Piątek 08.09.2016

 Sektor A AGH

9.30  A1 - A2  Wisła - Poznań  
11.00  B1 - B2  Łódź - Wieliczka
12.30  A3 - A4  Wrocław - Previdza
14.00  B3 - B4  Zielona Góra - Astek
15.30  A1 - A3  Wisła - Wrocław
17.00  A2 - A4  Poznań - Previdza
18.30  B1 - B3  Łódź - Zielona Góra
20.00  B2 - B4  Wieliczka - Astek


Sektor B AGH

9.30  C1 - C2  Katowice - Radwan
11.00  D1 - D2  Skopie - Bytom
12.30  C3 - C4  Grójec - Astek
14.00  D3 - D4  Oświęcim - Kielce           
15.30  C1 - C3  Katowice - Grójec
17.00  C2 - C4   Radwan - Astek
18.30  D1 - D3   Skopie - Oświęcim  
20.00  D2 - D4   Bytom - Kielce


Sobota 9.09.2016

 Sektor A AGH

8.00    A1 - A4 Wisła - Previdza
9.30    A2 - A3 Poznań - Wrocław
11.00    B1 - B4 Łódź - Astek Kein    
12.30    B2 - B3 Wieliczka - Zielona Góra   

15.30     A4 - B4       
17.00     A3 - B3       
18.30     A2 - B2
20.00     A1 - B1

Sektor B AGH

8.00    C1 - C4
9.30    C2 - C3
11.00    D1 - D4       
12.30    D2 - D3       

15.30   C4 - D4   
17.00   C3 - D3       
18.30   C2 - D2
20.00   C1 - D1


Niedziela 10.09.2016

 Sektor A AGH

8.00 mecz o 15 miejsce
9.30 mecz o 13 miejsce
11.00 mecz o 11 miejsce
12.30 mecz o   9 miejsce


Sektor B AGH

8.00 mecz o 7 miejsce
9.30 mecz o 5 miejsce
11.00 mecz o 3 miejsce
12.30 FINAŁ
14.30 Zakończenie

 

ZAPRASZAMY

 


Tagi: IV Turniej o Puchar Rektora AGH

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Kadeci U-15

UKS Kadet Oświęcim - TS Wisła 20:0

II drużyna

TS Wisła II - MKS Limblach Limanowa 67:69

Juniorzy U-20

TS Wisła - WKK Wrocław 56:82

Chłopcy U-12

TS Wisła - MUKS 1811 Tarnów 55:69

Juniorzy U-18

TS Wisła - PM Tarnów 74:58

Kadeci U-16

TS Wisła - UKS Regis Wieliczka 82:51

I drużyna

AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - TS Wisła 81:63

Młodzicy U-14

SKF Jura Basket Zabierzów - TS Wisła 0:20

Najbliższe mecze

Juniorzy U-18

MKK MDK Kielce - TS Wisła

sobota, 21 października, godz. 14:30

I drużyna

AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl - TS Wisła

sobota, 21 października, godz. 18:00

Kadeci U-16

KS Korona Kraków - TS Wisła

niedziela, 22 października, godz. 14:00

Młodzicy U-14

TS Wisła - UKS Regis Wieliczka

niedziela, 19 listopada

Kadeci U-15

TS Wisła - UKS Regis Wieliczka

sobota, 20 stycznia

Facebook