TS Wisła (I drużyna)

TS Wisła II (rezerwy)

Juniorzy U-20

Juniorzy U-18

Kadeci U-16

Kadeci B U-15

Młodzicy U-14

Chłopcy U-12

6 października 2017

Dentestetica oficjalnym partnerem TS Wisła

Miło nam poinformować, że od października 2017 Towarzystwo Sportowe Wisła rozpoczęło współpracę z nowoczesną kliniką stomatologiczną Dentestetica w sezonie 2017/2018.

Wspierając koszykarską drużynę Dentestetica pokazuje, że tak dynamiczna i kontaktowa dziedzina sportu jak nasza idzie w parze z estetyką twarzy i uzębienia, a komfort sportowego życia nie zostanie zakłócony nawet przez najbardziej złożone leczenie ortodontyczne. 

Zdrowie, estetyka i bezpieczeństwo to główne filary, na których opiera się filozofia kliniki Dentestetica, która od lat informuje, edukuje, a przede wszystkim leczy pacjentów, wykorzystując nowoczesne metody stomatologii, ze szczególnym naciskiem na ortodoncję i estetykę.

Piękno i sport szły w parze od zawsze, a wspaniały wygląd i aktywny tryb życia to przenikające i uzupełniające się elementy codzienności. Bez ograniczeń i zmiany planów. Co to oznacza w praktyce? Można uprawiać różne sporty, zachowując przy tym piękny wygląd i odwrotnie. Nawet długotrwałe terapie np. ortodontyczne nie mogą ograniczać swobodnego uczestnictwa w treningach czy zawodach.

Jesteśmy dumni, że tak profesjonalna klinika otoczy opieką właśnie naszych zawodników.

 

Dentestetica

Krakowska Dentestetica to jedna z najbardziej innowacyjnych klinik stomatologicznych w Polsce. Doświadczony zespół wykwalifikowanych lekarzy oraz nowoczesny sprzęt gwarantują najwyższy poziom leczenia. Jako jedna z pierwszych w Krakowie, rozpoczęła współpracę z producentem innowacyjnej metody ortodontycznej Invisalign, niewidocznego aparatu na zęby w formie silikonowych nakładek. Dzięki uznanej na świecie technologii i świetnym specjalistom ze wszystkich dziedzin stomatologii, klinika od lat cieszy się zaufaniem pacjentów, dla których duże znaczenie ma także przyjazna atmosfera i indywidualne podejście.

 

 

TS Wisła

Towarzystwo Sportowe "Wisła"; Kraków zostało założone w maju 1906 roku. Pod tym symbolem białej gwiazdy Wisła rywalizuje już od ponad stu lat, wielokrotnie zdobywając w tym czasie najwyższe laury i trofea w Polsce i na świecie. W dotychczasowej historii zawodnicy Wisły występowali na arenach sportowych w dwudziestu sześciu dyscyplinach. 72 zawodniczek i zawodników Białej Gwiazdy dostąpiło zaszczytu uczestniczenia w Igrzyskach Olimpijskich, zdobywając dla biało-czerwonych barw dwanaście medali ze wszystkich możliwych kruszców.

22 maja 2006 roku TS Wisła Kraków otrzymało nagrodę Polskiego Komitetu Olimpijskiego za promocję wartości fair play oraz szczególnie aktywne działanie w zakresie ich wdrażania i upowszechniania.

 

 

 

Tagi: dentestetica

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Kadeci U-15

UKS Kadet Oświęcim - TS Wisła 20:0

II drużyna

TS Wisła II - MKS Limblach Limanowa 67:69

Juniorzy U-20

TS Wisła - WKK Wrocław 56:82

Chłopcy U-12

TS Wisła - MUKS 1811 Tarnów 55:69

Juniorzy U-18

TS Wisła - PM Tarnów 74:58

Kadeci U-16

TS Wisła - UKS Regis Wieliczka 82:51

I drużyna

AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - TS Wisła 81:63

Młodzicy U-14

SKF Jura Basket Zabierzów - TS Wisła 0:20

Najbliższe mecze

Juniorzy U-18

MKK MDK Kielce - TS Wisła

sobota, 21 października, godz. 14:30

I drużyna

AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl - TS Wisła

sobota, 21 października, godz. 18:00

Kadeci U-16

KS Korona Kraków - TS Wisła

niedziela, 22 października, godz. 14:00

Młodzicy U-14

TS Wisła - UKS Regis Wieliczka

niedziela, 19 listopada

Kadeci U-15

TS Wisła - UKS Regis Wieliczka

sobota, 20 stycznia

Facebook