Dentestetica oficjalnym partnerem TS Wisła

Miło nam poinformować, że od października 2017 Towarzystwo Sportowe Wisła rozpoczęło współpracę z nowoczesną kliniką stomatologiczną Dentestetica w sezonie 2017/2018.

Wspierając koszykarską drużynę Dentestetica pokazuje, że tak dynamiczna i kontaktowa dziedzina sportu jak nasza idzie w parze z estetyką twarzy i uzębienia, a komfort sportowego życia nie zostanie zakłócony nawet przez najbardziej złożone leczenie ortodontyczne. 

Zdrowie, estetyka i bezpieczeństwo to główne filary, na których opiera się filozofia kliniki Dentestetica, która od lat informuje, edukuje, a przede wszystkim leczy pacjentów, wykorzystując nowoczesne metody stomatologii, ze szczególnym naciskiem na ortodoncję i estetykę.

Piękno i sport szły w parze od zawsze, a wspaniały wygląd i aktywny tryb życia to przenikające i uzupełniające się elementy codzienności. Bez ograniczeń i zmiany planów. Co to oznacza w praktyce? Można uprawiać różne sporty, zachowując przy tym piękny wygląd i odwrotnie. Nawet długotrwałe terapie np. ortodontyczne nie mogą ograniczać swobodnego uczestnictwa w treningach czy zawodach.

Jesteśmy dumni, że tak profesjonalna klinika otoczy opieką właśnie naszych zawodników.

 

Dentestetica

Krakowska Dentestetica to jedna z najbardziej innowacyjnych klinik stomatologicznych w Polsce. Doświadczony zespół wykwalifikowanych lekarzy oraz nowoczesny sprzęt gwarantują najwyższy poziom leczenia. Jako jedna z pierwszych w Krakowie, rozpoczęła współpracę z producentem innowacyjnej metody ortodontycznej Invisalign, niewidocznego aparatu na zęby w formie silikonowych nakładek. Dzięki uznanej na świecie technologii i świetnym specjalistom ze wszystkich dziedzin stomatologii, klinika od lat cieszy się zaufaniem pacjentów, dla których duże znaczenie ma także przyjazna atmosfera i indywidualne podejście.

 

 

TS Wisła

Towarzystwo Sportowe "Wisła"; Kraków zostało założone w maju 1906 roku. Pod tym symbolem białej gwiazdy Wisła rywalizuje już od ponad stu lat, wielokrotnie zdobywając w tym czasie najwyższe laury i trofea w Polsce i na świecie. W dotychczasowej historii zawodnicy Wisły występowali na arenach sportowych w dwudziestu sześciu dyscyplinach. 72 zawodniczek i zawodników Białej Gwiazdy dostąpiło zaszczytu uczestniczenia w Igrzyskach Olimpijskich, zdobywając dla biało-czerwonych barw dwanaście medali ze wszystkich możliwych kruszców.

22 maja 2006 roku TS Wisła Kraków otrzymało nagrodę Polskiego Komitetu Olimpijskiego za promocję wartości fair play oraz szczególnie aktywne działanie w zakresie ich wdrażania i upowszechniania.