Podsumowanie sezonu kadetów U15

W niedzielę 21.03.2021 drużyna kadetów zakończyła zmagania ligowe na poziomie rozgrywek KOZKOSZ.

Zespół przez okres trwania zmagań ligowych nie poniósł ani jednej porażki co na pewno cieszy, z drugiej strony niewiele było meczów w których chłopaki musieliby się wspiąć na maksymalne obroty, żeby wygrać.

Liga za nami i choć przez cały sezon zmagamy się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi jestem zadowolony nie tyle nawet z osiągniętego wyniku, ale podejściem chłopaków do pracy. Mimo, że tak naprawdę są na początku przygody z koszykówką naprawdę przez cały sezon ostro zasuwali na treningach, wielu z nich dodatkowo trenuje indywidualnie, chcąc podnosić swoje umiejętności a drużynę jako całość charakteryzowała bardzo dobra atmosfera wewnątrz grupy oraz dyscyplina pracy. Frekwencja na treningach prawie stuprocentowa, zaangażowanie maksymalne więc jako trener jestem dumny z postawy moich podopiecznych. Na podsumowanie całego sezonu i podziękowania ludziom, którzy cały czas mi pomagają przyjdzie czas w momencie kiedy zakończymy naprawdę granie. Przed nami ćwierćfinały Mistrzostw Polski U-15 (16-18.04.2021) do których już rozpoczęliśmy ciężkie przygotowania w poprzednim tygodniu i wszyscy mamy nadzieję, że uda się nam powalczyć o awans do następnej fazy - wstępnie podsumował sezon trener Piotr Piecuch.

Dzięki uprzejmości Pani Joanny Kozik udało się uwiecznić każdego z chłopaków biorących udział w rozgrywkach co widać na poniższych zdjęciach. W rozgrywkach udział brali: Igor Krzystek, Maciej Cichoń, Rafał Miotła, Mateusz Wścisło, Jan Klocek, Adam Jankowski, Michał Golański, Jakub Michalski, Tymoteusz Niedziółka, Kamil Binkiewicz, Paweł Bartosz, Jakub Pitra, Hubert Tylek, Michał Sołtys, Aleksander Repski, Kamil Budzanowski, Kacper Kaczanowski, Maksymilian Ryś, Przemysław Kos.