TS Wisła (I drużyna)

TS Wisła II (rezerwy)

Juniorzy U-20

Juniorzy U-18

Kadeci U-16

Kadeci B U-15

Młodzicy U-14

Chłopcy U-12

Godziny treningów

I Drużyna (trener Piotr Piecuch)

hala główna

  • poniedziałek;
  • wtorek;        
  • środa;         
  • czwartek;    
  • piątek;         

 

II Drużyna (trener Michał Sumara)

hala treningowa

  • poniedziałek; 
  • wtorek;           
  • środa;            
  • czwartek;       
  • piątek;            

 

Juniorzy U-20 (trener Piotr Piecuch)

hala główna

  • poniedziałek;
  • wtorek;         
  • środa;          
  • czwartek;     
  • piątek;         

 

Juniorzy U-18 (rocznik 1999/2000 - trener Michał Sumara)

hala główna / hala treningowa

  • poniedziałek;   19:00 - 20:30 hala główna
  • wtorek;            20:00 - 21:30 hala treningowa
  • środa;             20:00 - 21:30 hala treningowa
  • czwartek;       
  • piątek;            20:00 - 21:30 hala treningowa

 

Kadeci U-16 (rocznik 2001 - trener Przemysław Biliński)

hala główna / hala treningowa

  • poniedziałek;  8:00 - 9:30
  • wtorek;          
  • środa;           8:45 - 10:15
  • czwartek;       8:00 - 9:30
  • piątek;           8:00 - 9:30

 

Kadeci B U-15 (rocznik 2002 - trener Piotr Piecuch )

hala treningowa

  • poniedziałek; 14:00 - 15:30
  • wtorek;         14:00 - 15:30
  • środa;           14:00 - 15:30
  • czwartek;      14:00 - 15:30
  • piątek;          14:00 - 15:30

 

Młodzicy U-14 (rocznik 2003- trener Andrzej Suda)

hala główna / hala treningowa

  • poniedziałek; 8:00 - 9:30
  • wtorek;         
  • środa;           8:00 - 9:30
  • czwartek;      8:00 - 9:30
  • piątek;          8:00 - 9:30

 

Chłopcy U-12 (rocznik 2004 - trener Przemysław Biliński)

hala treningowa

  • poniedziałek;   18:30 - 20:00
  • wtorek;            18:30 - 20:00
  • czwartek;         18:30 - 20:00
  • piątek;             

 

Chłopcy U-12 (rocznik 2005/2006, grupy naborowe - trener Mateusz Piech)

  • wtorek;        19:00 - 20:30 hala główna
  • środa;          18:15 - 19:45 hala III liceum os. Wysokie
  • piątek;         18:30 - 20:00 hala treningowa

 

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Kadeci U-15

UKS Kadet Oświęcim - TS Wisła 20:0

II drużyna

TS Wisła II - MKS Limblach Limanowa 67:69

Juniorzy U-20

TS Wisła - WKK Wrocław 56:82

Chłopcy U-12

TS Wisła - MUKS 1811 Tarnów 55:69

Juniorzy U-18

AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - TS Wisła 101:47

Kadeci U-16

TS Wisła - MUKS 1811 Unia Tarnów 59:51

I drużyna

TS Wisła - AZS Politechnika Częstochowa 66:46

Młodzicy U-14

Exact Systems Śląsk Wrocław - TS Wisła 88:66

Najbliższe mecze

Polecaja nas

Ewelina Kobryn

Facebook