Drugie zwycięstwo z rzędu odnotowała grająca w 2 lidze drużyna Wawelskich Smoków.

Spotkanie od pierwszych minut było bardzo zacięte i wyrównane.

Po pierwszej kwarcie na tablicy wyników widniał remis. Druga kwarta to  zdecydowana dominacja naszej drużyny przede wszystkim po bronionej części boiska, co przełożyło się pozytywnie na grę w ataku. Wynik do przerwy 33:48.

Po przerwie chwilowy przestój naszego zespołu wykorzystali gospodarze i zbliżyli się na 5 punktów. Jednak zmotywowani i agresywnie grający wiślacy przyspieszyli i odnieśli zdecydowane zwycięstwo.

Bardzo cieszy wygrana, ale jeszcze bardziej styl w jakim moi zawodnicy tego dokonali. Elementy nad którymi pracujemy na treningach zaczynają przynosić wymierne efekty. Każdy z dziesięciu zawodników dołożył dużą cegiełkę do końcowego wyniku. Zaczynając od naszego kapitana Dominika Krakowiaka, który umiejętnie kierował kolegami na boisku, a na Patryku Sztandarskim , który zaliczył oficjalny-prawie 7 minutowy-debiut w koszykówce seniorskiej kończąc. Zawodnikom jeszcze raz gratuluję, a kibiców zapraszam w imieniu zespołu na derby z drużyną Cracovii. Mecz już w najbliższą środę (20.10) o godzinie 20:00 w hali przy ul. Reymonta 22 - kilka słów trenera po meczu

AK Iskra Częstochowa - TS Wisła Kraków 68:93 (19:19, 14:29, 24:19, 11:26)

 

FOTO Galeria  - AK Iskra Częstochowa - Przem KR