Derby dla Wisły.

Częste zmiany prowadzenia, celne rzuty za trzy i wsady piłki do kosza.........

Po pierwsze chciałbym pogratulować Trenerowi Kaspercowi dobrego przygotowania zespołu do meczu derbowego. Nie bez powodu pokonali faworyta do awansu drużynę z Bytomia. Sam mecz był typowym meczem derbowym, meczem walki o każdy centymetr boiska. Częste zmiany prowadzenia, celne rzuty za trzy i wsady piłki do kosza to kwintesencja koszykówki. Bardzo cieszy fakt, że pomimo rozgrywania meczu w środku tygodnia, kibice licznie przybyli by dopingować obydwa zespoły. 

Jestem bardzo zadowolony ze swojej bardzo młodej drużyny, że mimo presji, zachowała zimną krew i wygrała z  mocną drużyną w samej końcówce. Każdy z obecnych na parkiecie zawodników wykonał dużą pracę i był w 100 % zaangażowany w realizację założeń. Przy okazji, muszę wyróżnić naszego kapitana Dominika Krakowiaka, który w samej 4 kwarcie zdobył 10 punktów trafiając kluczowe dla losów spotkania rzuty za 3 punkty! 

Jeszcze raz dziękuję kibicom za fantastyczną atmosferę i zapraszam w imieniu drużyny na kolejny mecz, który rozegramy 6 listopada w hali Wisły - podsumował trener Przemysław Biliński

 

TS Wisła Kraków - KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 63:62 (18:18, 16:13, 15:20, 14:11)

 

Galeria z meczu autorstwa Ewcia_mk Foto